Hakkımızda
Buton Otomasyon Otomatik Kapı pazarında hizmet vermektedir. Müşterilerine en iyisini sunmayı hedefleyen Buton Otomatik Kapı ve Güvenlik Sistemleri, sektörün önde gelen firmalarıyla çalışmaktadır...>>
 
 

Yangın Kapıları


Buton Otomasyon Otomatik Kapı pazarında Yangın kapıları hizmeti vermektedir.

Yangın kapılarının başlıca kullanım alanları, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, tiyatro, sinema gibi gösterim salonları, fuar, toplantı, kongre gibi toplanma amaçlı binalar, iş merkezleri ve konutlardır. Sahip olduğu yangın dayanımı, duman ve alev geçirmezlik özelliği, dışarıdan kilitli olsa bile içeriden sürekli çıkış imkanı veren panik bar sistemi sayesinde yangın anında hızlı ve güvenli tahliye imkanı sağlar.

  • Yangına dayanıklı k.
  • Özellikleri
  • Yana kayar yangın k.
  • Sarmal yangın k.
  • Seksiyone yangın k.
  • Şaft kapakları
  • Aksesuar

 

 

     YANA KAYAR YANGIN KAPILARI:Standart olarak termal     tetikleyici ve isteğe bağlı olarak manyetik kontak ile yangın     esnasında otomatik olarak kayarak kapanan yangın     kapıları,   tek ve çift kanat olarak sipariş     verilebilmektedir.Ayrıntılar için   lütfen arayınız.     


   SARMAL:CEN1363-1 ve CEN 1634-1 Avrupa standartlarına    göre test edilmiş ve onaylanmış, 60 dakika yangına    dayanıklı sarmal yangın kapıları.Ayrıntılar için lütfen    arayınız.


   SEKSİYONEL:60 dakika yangına    dayanıklı standart olarak 40 mm    kalınlığında kırmızı ve gri renk    panellerden üretilmiş tavana açılan    seksiyonel kapılar.Ayrıntılar için    lütfen    arayınız.

  ŞAFT KAPAKLARI:60 ve 120 dakika yangına dayanıklı tek ve çift kanat olarak   üretilebilen şaft kapakları Ayrıntılar için lütfen arayınız.

 

 

İçerik Güncelleniyor...

DSCN1427 DSCN0486 DSCN1422 DSCN1423

 

 

Etiketler: yangın kapıları, yangın kapısı yapımı, buton güvenlik sistemleri
 
Takip Edin
Anasayfa İletişim Site Haritası Buton Otomatik Kapı Sistemleri © 2012